Obsah fóra eRWe.cz

FAQ Hledat Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Síň Slávy Hodnosti Bannery Registrace Profil Soukromé zprávy Přihlášení E-mail Online TV Návody Anketa

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Přidat nové téma Zaslat odpověď  Obsah fóra eRWe.cz » VLASTNÍ TVORBA
Autor Zpráva
JustWeasley
Recruit
Recruit

|RW|Money 200

PříspěvekZaslal: út Úno 21, 2017 8:24 pm Citovat

Ahoj, jelikož koukám že to tu stále žije, dovoluji si ukázat vám něco z mé práce.
Aktuálně se v "hudebním světě" pohybuji jako Just Weasley a nebo Violet Valley (Trance only)

kód:
https://soundcloud.com/djweasley/just-weasley-last-dance-for-lance-vance

kód:
https://soundcloud.com/violet-valley/violet-valley-lugias-song-original-mix

Doufám že se vám bude líbit a že se najde ještě někdo, kdo také dělá hudbu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kujar3
Moderátor
Moderátor

|RW|Money 59670

PříspěvekZaslal: čt Úno 23, 2017 1:24 pm Citovat

Violet Valley, moc se mi líbí bassová linka a beat, perfektně spolu fungují, co mi jde trochu proti je piáno, zní hodně ploše a trochu mimo mísu, buďto bych zvolil jiný zvuk kompletně nebo bych na něj hodil nějaké efekty.
A+ za melodie, v těch se dá ztratit. Parádně namixovaný track, z masteringu nemám co vytknout.

Jako celek parádní práce, chybí mi tam trošku něco na oživení skladby, takové ty sekce, kdy se ve skladbě stane něco, co by člověk nečekal (jako příklad náhodné ukončení beatu a nějaká distorze tracku, ne že by se to zrovna sem hodilo) ale s tímto mám problém i já a ačkoliv se třeba o tyhle věci pokouším během produkce, tak nic z toho, co tam hodím prostě nefunguje jak má a nakonec to úplně vypustím, takže to chápu.
Například tady se toho dá slyšet dost hned z kraje, podobné efekty se dají dost zkrátit, oživí to track, je ale těžké je dát dohromady tak, aby to do tracku sedělo a neznělo to mimo místo.
https://soundcloud.com/mystic-blue/another-trance-project-1

Off Topic: Mystic Blue mě toho naučil hromadu, když jsem začínal s produkcí, hrozně supr člověk. Dnes už se tomu ale téměř nevěnuje.

Recruit

|RW|Money 200

PříspěvekZaslal: so Úno 25, 2017 9:12 pm Citovat

S pianem hodně experimentuji a pořád to ještě nemám moc vychytané Very Happy
Přesně vím o čem mluvíš, snažím se do novějších tracků takovéto sekce vměstnat, ale mám s tím podobné problémy.
Mystic Blue znám, hodně se mi líbí tvůj remix na jeho Blue Ways, k tomu se vždycky rád vracím Smile
Každopádně díky za kritiku, moc si toho cením!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma