FAQ Hledat Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Síň Slávy Hodnosti Bannery Registrace Profil Soukromé zprávy E-mail Přihlášení Online TV Návody Anketa
 

 

Vítejte na inovovaném webu lol.wbs.cz, který stejně jako předešlý bude plnit stejný účel a to pomoci všem uživatelům websnadno.cz, ale i dalším při tvorbě webu. Všechny návody z původního webu jsou zde překopírovány, poupraveny a případné nedostatky byly odstraněny.

Na webu je na místo svislého menu vodorovné vytvořené pomocí DHTML, takže když myší najedete na některé z možností, tak se Vám menu rozbalí a Vy si pak jen kliknutím vyberete požadovaný návod či kód.

Nově je zde sekce RS nebo-li redakční systémy, ve kterém budou sepsány návody jak s těmito usnadněními při tvorbě webu pracovat od instalace po přidání článku atp.

Web funguje jako součást fóra a v každém návodu bude odkaz do patřičného tématu na fóru, kam můžete napsat pokud si s něčím nebudete vědět rady. Jedinou podmínkou je registrace, která je zdarma, protože jinak nebudete moci psát Váš problém či dotaz.

Web je stále ve fázi vývoje, RS zatím nejsou sepsány, proto odkazy nefungují.

Doufám, že se Vám nový design líbí více než ten předešlý a že budete spokojeni.

 
Soutěže na fóru

Neprobíhají žádné soutěže


Zajímavé odkazy


Počítadlo     
© Copyright 2006 - 2009 Všechna práva vyhrazena.
Kopírování, šíření a další užívání obsahu není bez souhlasu autora povoleno.
Optimalizováno pro prohlížeč Internet Explorer 7